Շուշայում ներկայացվել է DOST-ի «Ղարաբաղ և Արևելյան Զանգեզուր» ծրագիրը
Շուշայում ներկայացվել է DOST-ի «Ղարաբաղ և Արևելյան Զանգեզուր» ծրագիրը՝ օկուպացիայից ազատագրված տարածքներում DOST ծառայությունների ցանց ստեղծելու նպատակով։
Ինչպես Caliber.Az-ին հայտնել են Ահ աշխատանքի և սոցիալական պաշտպանության նախարարությունում, Շուշայում DOST գործակալության դիտորդ խորհրդի նիստը սկսվել է մեկ րոպե լռությամբ՝ ի հիշատակ նահատակների։
Նիստում քննարկվել են օկուպացիայից ազատված տարածքներում DOST ծառայությունների ցանցի ստեղծման, ինչպես նաև DOST գործակալության արտաքին աուդիտորի նշանակման, «Könüllü DOST» ծրագրի իրականացման աշխատանքների և գործակալության գործունեության հետ կապված այլ կազմակերպչական հարցեր:

В Шуше представлена программа DOST «Карабах и Восточный Зангезур»
В Шуше представлена программа DOST «Карабах и Восточный Зангезур» по созданию сети услуг DOST на освобожденных от оккупации территориях.
Как сообщили АПА в Министерстве труда и социальной защиты населения, заседание Наблюдательного совета Агентства DOST в Шуше началось с минуты молчания в память о наших шехидах.
На заседании были обсуждены вопросы в связи с созданием сети услуг DOST на освобожденных от оккупации территориях, а также вопросы назначения внешнего аудитора Агентства DOST, работы по реализации программы «Könüllü DOST», другие организационные вопросы, связанные с деятельностью Агентства.