«Հրապարակ». Տասնյակ հազարավոր դոլարներ են հատկացվել Փաշինյանի ապարատի շենքի շքեղ վերանորոգման համար
«Մինչ Հայաստանի վարչապետի գրասենյակի վարչական շենքից դուրս փոսեր են բացվում, ներսից շքեղ վերանորոգվում է»:
Caliber.Az-ի փոխանցմամբ՝ այդ մասին գրում է երևանյան «Հրապարակ» թերթը։
«Մոտ 16 մլն դրամ (41 հազար դոլար - խմբ.) արժողությամբ վերելակ է ձեռք բերվում, թանկարժեք գորգեր, մարմարե սալիկներ, որպեսզի աշխատակազմի ղեկավար Արայիկ Հարությունյանն ու վարչապետ Նիկոլ Փաշինյանը աշխատեն ավելի հարմարավետ ու շքեղ պայմաններում։ Բացի այդ, 17,5 մլն դրամ (45 հազար դոլար - խմբ.) հատկացվել է Կառավարության շենքի ջեռուցման համակարգի վերանորոգման համար, որպեսզի Փաշինյանն ու Հարությունյանը հանկարծ ձմռանը չսառեն»,- գրում է թերթը։

«Грапарак»: На шикарный ремонт здания аппарата Пашиняна выделены десятки тысяч долларов
«Пока снаружи административного здания аппарата премьер-министра Армении просверливаются дыры, внутри делается шикарный ремонт».
«Закупается лифт стоимостью около 16 млн. драмов (41 тысяча долларов – ред.), дорогие ковры, мраморная плитка, чтобы руководитель аппарата Араик Арутюнян и премьер-министр Никол Пашинян могли работать в более комфортных и шикарных условиях. Кроме того, еще 17,5 млн. драмов (45 тысяч долларов – ред.) было выделено на ремонт системы отопления здания Правительства, чтобы Пашинян и Арутюнян зимой вдруг не замерзли», - пишет издание