Խոջալուի շրջանի տարածքում հայտնաբերվել է զինամթերքի ևս մեկ պահեստ ՏԵՍԱՆՅՈՒԹ
Խոջալուի շրջանի տարածքում քաղաքացիական ենթակառուցվածքների օբյեկտների ստուգման ընթացքում հայտնաբերվել է զինամթերքի ևս մեկ պահեստ։
Ինչպես Caliber.Az-ին հայտնել են ՊՆ մամուլի ծառայությունից, առգրավվել է մեծ քանակությամբ փամփուշտ, ձեռքի նռնակներ, ականանետ, տարբեր տրամաչափի հրետանային և տանկային արկ, ինչպես նաև կառավարվող հրթիռներ և հակատանկային հրթիռային համակարգերի այլ զինամթերք։
«Տարածքում հայտնաբերվել և առգրավվել են նաև կցանքներում բեռնված զինամթերքի մեծ քանակությամբ արկղեր»,- ասվում է հաղորդագրության մեջ։

На территории Ходжалинского района выявлен очередной склад боеприпасов ВИДЕО
В ходе осмотра объектов гражданской инфраструктуры на территории Ходжалинского района был выявлен очередной склад боеприпасов.
Как сообщили Caliber.Az в пресс-службе Минобороны, было изъято большое количество патронов, ручных гранат, минометов, артиллерийских и танковых снарядов различного калибра, а также управляемых ракет и других боеприпасов противотанковых ракетных комплексов.
«В этом районе также было обнаружено и изъято значительное количество ящиков с боеприпасами, загруженных на прицепы», - отмечается в сообщении.