Այխան Հաջիզադեն մասնակցել է ADA համալսարանի և AIDA-ի համատեղ ծրագրին ԼՈՒՍԱՆԿԱՐ
Ադրբեջանի արտաքին գործերի նախարարության մամուլի ծառայության ղեկավար Այխան Հաջիզադեն մասնակցել է ADA համալսարանի և Ադրբեջանի միջազգային զարգացման աջակցության գործակալության (AIDA) կողմից համատեղ կազմակերպված դիվանագիտական առաջադեմ ծառայության ծրագրին։
Ինչպես հայտնում է Caliber.Az-ը, այս մասին արտաքին քաղաքական գերատեսչության ներկայացուցիչը գրել է սոցցանցի իր էջում:
«Ուրախ եմ ներդրում ունենալ դիվանագիտական առաջադեմ ծառայության ծրագրում, որը համատեղ կազմակերպվել է ADA համալսարանի և AIDA-ի կողմից»,- ասվում է հրապարակման մեջ:

Айхан Гаджизаде принял участие в совместной программе Университета ADA и AIDA ФОТО
Руководитель пресс-службы МИД Азербайджана Айхан Гаджизаде принял участие в программе продвинутой дипломатической службы, организованной совместно Университетом ADA и Агентством содействия международному развитию Азербайджана (AIDA).
Как передает Caliber.Az, об этом представитель внешнеполитического ведомства сообщил на своей странице в соцсети Х.
«Рад внести вклад в Программу продвинутой дипломатической службы, совместно организованную Университетом ADA и AID Азербайджан», - говорится в публикации.