Ցամաքային զորքերի գլխավոր հրամանատարը և զինվորական դատախազը հանդիպել են զինծառայողների հետ
Գլխավոր դատախազի տեղակալ, զինվորական դատախազ, արդարադատության գնդապետ Բահրուզ Ահմեդովը և պաշտպանության փոխնախարար, Ցամաքային զորքերի հրամանատար, գեներալ-գնդապետ Հիքմեթ Միրզոևը հանդիպել են պետական սահմանին ծառայող զինծառայողների հետ։
Ինչպես Caliber.Az-ին հայտնել են զինվորական դատախազությունից, հանդիպմանը մասնակցել են նաև զինվորական դատախազության բարձրաստիճան պաշտոնյաներ և պաշտպանության նախարարության բարձրաստիճան զինվորականներ։
Միջոցառման ժամանակ ելույթ ունեցողները խոսել են Ադրբեջանի կողմից ձեռք բերված հաջողությունների մասին, որոնք ձեռք են բերվել ադրբեջանական ժողովրդի տոկունության, ինչպես նաև նախագահ, Գերագույն գլխավոր հրամանատար Իլհամ Ալիևի իմաստուն ղեկավարության շնորհիվ։ Բացի այդ, նրանք խոսել են հզոր ադրբեջանական բանակի ձևավորման աշխատանքների մասին։ Վերջում Բահրուզ Ահմեդովը և Հիքմեթ Միրզոևը ծանոթացել են զինծառայողների ծառայությանը և կենսապայմաններին։