COP29-ն արժանացել է Cisco հեղինակավոր մրցանակի
COP29 Azerbaijan Operations Company-ն Cisco-ի կողմից արժանացել է «Կայուն զարգացման առաջնորդ» (Sustainability Leader Award) մրցանակին՝ բարձր տեխնոլոգիաների ոլորտում կայուն զարգացմանն աջակցելու և նորարարական լուծումների ներդրման համար:
Նշենք, որ այս հեղինակավոր մրցանակն առաջին անգամ է շնորհվել Ադրբեջանում գործող ընկերության։
Ինչպես հայտնում է APA-ն, մրցանակաբաշխությունը կայացել է Cisco Live տեխնոլոգիական միջոցառման շրջանակներում, որը կազմակերպել է Cisco-ն Նիդեռլանդների Ամստերդամ քաղաքում։
Միջոցառման ընթացքում COP29-ի ադրբեջանական օպերացիոն ընկերության (AOC) տեղեկատվական տեխնոլոգիաների վարչությունը արժանացել է Cisco-ի համապատասխան մրցանակին՝ ՄԱԿ-ի Կլիմայի փոփոխության մասին շրջանակային կոնվենցիայի Կողմերի 29-րդ նստաշրջանում հուսալի, անվտանգ, ավտոմատացված և էներգաարդյունավետ ցանցային ենթակառուցվածք ստեղծելու համար:
Հարկ է նշել, որ նշված մրցանակին արժանանում են հաջողված նախագծերը, որոնք աջակցում են կայուն զարգացմանը և բարձր տեխնոլոգիաների ոլորտում նորարարական լուծումներ են առաջարկում։ COP29-ը, T-Systems-ը, SAP-ը, STC-ն, CORE42-ը, Sykehuspartner-ը և Paris 2024-ը հանդիսանում են նախագծերի իրականացնողներ, որոնք Cisco-ի կողմից արժանացել են մրցանակի:
Դիտումներ: 63
share-lineLiked the story? Share it on social media!