Ստորագրվել է «ԻՀԿ-ի երիտասարդական մայրաքաղաք. Շուշա-2024» ծրագրի իրականացման պարտավորությունների արձանագրությունը ԼՈՒՍԱՆԿԱՐ
29 Մարտի 2024 10:40
Մարտի 28-ին Ադրբեջանի երիտասարդության և սպորտի նախարարությունը և Իսլամական համագործակցության կազմակերպության երիտասարդական ֆորումը ստորագրել են «ԻՀԿ-ի Երիտասարդական մայրաքաղաք. Շուշա-2024» միջազգային ծրագրի իրականացման պարտավորությունների արձանագրությունը։
Ինչպես հաղորդում է Caliber.Az-ը, փաստաթուղթը ստորագրել են երիտասարդության և սպորտի նախարար Ֆարիդ Գայիբովը և ԻՀԿ Երիտասարդական ֆորումի նախագահ Թահա Այհանը։
Ստորագրման արարողությանը մասնակցել են երիտասարդության և սպորտի փոխնախարար Ինդիրա Հաջիևան, նախարարության երիտասարդության հետ աշխատանքի վարչության պետ Ռամիլ Ջաբբարովը, ԻՀԿ Երիտասարդական ֆորումի գլխավոր քարտուղար Ռասուլ Օմարովը, նախարարության և Երիտասարդական ֆորումի ներկայացուցիչներ:
Միջոցառումից հետո տեղի է ունեցել մամուլի ասուլիս երիտասարդության և սպորտի նախարար Ֆարիդ Գայիբովի և ԻՀԿ երիտասարդական ֆորումի նախագահ Թահա Այհանի մասնակցությամբ։