Բաքվում անցկացվում է «Մաքսային բիզնես 2023» ֆորումը
Այսօր Բաքվում անցկացվում է՝ «Մաքսային բիզնես 2023» համաժողովը, որը կազմակերպել է Մաքսային պետական կոմիտեն՝ համազգային առաջնորդ Հեյդար Ալիևի 100-ամյակին նվիրված միջոցառումների շարքի շրջանակում։
Ինչպես հայտնում է Сaliber.Az-ը, միջոցառման շրջանակներում «Աջակցություն» և «Համագործակցություն» անվանակարգերում շնորհակալագրեր կհանձնվեն՝ մաքսային գործերի կազմակերպման ոլորտում արդյունավետ գործունեություն իրականացնող ընկերություններին։
Վերջում տեղի կունենան պանելային քննարկումներ՝ Մաքսային պետական կոմիտեի կողմից իրականացվող նախագծերի վերաբերյալ։

В Баку проходит форум «Таможня-Бизнес 2023»
Сегодня в Баку проходит форум «Таможня-Бизнес 2023», организованный Государственным таможенным комитетом в рамках серии мероприятий, посвященных 100-летию Общенационального лидера Гейдара Алиева.
Как передает АПА, в рамках мероприятия будут вручены благодарственные письма в номинациях «Поддержка» и «Сотрудничество» компаниям, осуществляющим эффективную деятельность в сфере организации таможенного дела.
В завершение состоятся панельные дискуссии по проектам, реализуемым Государственным таможенным комитетом.