12 Օգոստոսի 2022 12:55
Հայ բլոգեր և լրագրող Ռոման Բաղդասարյանը թելեգրամյան ալիքի իր բաժանորդների ուշադրությունը հրավիրել է դաշնակների կողմից Հայաստանին սպառնացող վտանգի վրա։
«Դաշնակներն իսկապես վտանգավոր են դառնում: Փորձում են սպանել Փաշինյանին, ջարդում են նրա մեքենան, քանդում են խորհրդարանը, Գյումրիում ծերերին ծեծում են, Երևանում՝ ոստիկաններին, Էրեբունի թանգարանում օրգիա են կազմակերպում, հիմա էլ առևանգել են գործարար Քոքոբելյանի հորը։
Իսկական ահաբեկիչներն ու անօրենները գործում են այնպես, ինչպես 20 տարի գործել է ղարաբաղյան կլանը. առանց բարոյականության և խղճի:
Հայ նախկին պատգամավորի հոր առևանգման փաստով բերման է ենթարկվել ՀՅԴ անդամ Սուրեն Մանուկյանը: Հանցագործության ևս երկու մասնակից ձերբակալվել է արտերկրում»,- գրել է Բաղդասարյանը։

Роман Багдасарян: Дашнаки угрожают Армении
Армянский блогер и журналист Роман Багдасарян обратил внимание своих подписчиков в ТГ-канале на опасность, которую дашнаки несут Армении.
«Дашнаки становятся реально опасными. Пытаются убить Пашиняна, разбивают его машину, рушат парламент, избивают стариков в Гюмри, полицейских в Ереване, устраивают оргии в музее Эребуни, а сейчас украли отца бизнесмена Кокобеляна.
Настоящие террористы и беспредельщики и действуют так, как карабахский клан 20 лет. Без морали и без совести.
По факту похищения отца армянского экс-депутата задержан член АРФД Сурен Манукян. Еще двоих участников преступления задержали за границей», - написал Багдасарян.